O nas

Inkbox.pl został stworzony w prostym celu: z myślą o tym, żeby zapewnić jak najlepszą jakość tuszy i tonerów i wiele innych produktów w możliwie jak najniższej cenie.

Mamy możliwość dostarczania produktów, które dają 100 % satysfakcji. To oznacza, że tworzymy swój własny magazyn produktów, co daje gwarancję, że towary, które kupujemy zakupione są od najbardziej solidnych dostawców, którzy posiadają wysokiej jakości tusze i tonery.  Ponadto, żeby dostarczyć 100 % satysfakcji z naszych produktów, stworzyliśmy własna wewnętrzną bazę dostawców, ponieważ wierzymy, że dzięki temu, produkty, których państwu dostarczamy sprostają państwa oczekiwaniom i potrzebom. Po kilku latach ciężkiej pracy jesteśmy zadowoleni i dumni z bazy, którą stworzyliśmy.

Oszczędzaj nawet do 80 % kupując tusze i tonery ze strony inkbox.pl. Szybka dostawa gwarantowana. Zawsze, kiedy potrzebujesz oryginalnych lub kompatybilnych tuszy czy tonerów do swojej drukarki, my jesteśmy rozwiązaniem dla twoich drukarkowych potrzeb. Setki ludzi dziennie regularnie kupuje od nas tusze i tonery do swoich drukarek, ponieważ nasze tusze i tonery dają 100 % gwarancji i są najwyższej jakości. Nasi klienci zawsze wracają.

Jakość tanich zamienników nie zawsze jest na wysokim standardzie. Dlatego też spędzamy dużo czasu na badanie i testowanie różnych marek tuszy i tonerów, tak aby dostarczać tylko te, które według nas są najwyższej jakości, które są najlepsze dla twojej drukarki.

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy tylko najlepsze produkty, możesz odetchnąć i być pewien, że każdy tusz lub toner zakupiony w inkobox.pl jest najwyższej jakości. Poza tym nie sprzedajemy żadnego tuszu czy tonerów, który nie był najpierw używany przez nas zarówno w naszym domu jak i w naszym biurze. Nie zapominaj, że nasze tusze i tonery są objęte gwarancją ważną przez 10 lat. Ponadto możesz zwrócić zamówiony towar w ciągu 90 dni od daty zakupu. Inkbox.pl oferuję szybką wysyłkę, więc nie musisz długo czekać na zamówione tusze czy tonery.