Formy płatności

Przelewy24.pl

Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem systemu  przelewy24.pl. Korzystając z tego systemu płatności zapłacisz za przesyłkę najszybciej. Pieniądze otrzymamy niemal natychmiast po dokonaniu płatności (dla płatności kartą trwa do zazwyczaj nie dłużej niż 1-2 godziny), a to oczywiście skróci czas realizacji zamówienia.

Przelew na konto

W przypadku wybrania tej formy płatności wystarczy wpłacić nam pieniądze na nasze konto. Przesyłkę wyślemy po odnotowaniu wpłaty. W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie zalecamy wybór przesyłki pobraniowej lub płatności poprzez system przelewy24.pl. Jeśli jednak nadal przelew na konto jest dla Ciebie najdogodniejszą formą wysyłki można wysłać nam potwierdzenie przelewu z banku.

Nasz numer konta:
IDEA BANK: 04 1950 0001 2006 0874 6283 0002

RZENIA Marzena Poźniak
ul. Lawendowa 47
45-470 Opole

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Jeżeli za zamówione produkty nie chcesz płacić z góry wybierz tę formę płatności. Za przesyłkę zapłacisz listonoszowi lub kurierowi, który zapuka do Twoich drzwi lub w najbliższej placówce pocztowej jeżeli listonosz nie zastanie Ciebie w domu. W niektórych przypadkach wybór płatności za pobraniem może przyspieszyć czas realizacji zamówienia – nie będziemy czekać na Twoją wpłatę. Dlatego jeśli zależy Tobie na czasie warto skorzystać z tej opcji.

Odbiór osobisty

Każde zamówienie można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Nie płacisz wtedy za koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić na miejscu wyłącznie gotowką.